Bilety na zwiedzanie Camp Nou, podobnie jak do wielu innych atrakcji w Barcelonie, najlepiej jest kupić przez Internet. Dzięki temu wybierasz dokładną datę i godzinę wejścia, a za dodatkową opłatą możesz ominąć kolejki, które w szczycie sezonu mogą być długie. Szczegóły wszystkich dostępnych wariantów opisujemy tutaj.

Aby kupić bilet przejdź na oficjalną stronę klubu https://www.fcbarcelona.com/tour/buy-tickets i kliknij przycisk „Buy Now” pod interesującym Cię wariantem.

W następnej kolejności wybierz interesujący Cię dzień, godzinę wejścia oraz liczbę biletów, które chcesz kupić.

Na następnym ekranie masz możliwość dokupienia dodatkowych usług jak Audioguide, Gogle VR czy przewodnika (jeżeli nie są zawarte w cenie wybranego przez Ciebie wariantu).

W przedostatnim kroku musisz podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który zostaną wysłane bilety wstępu. W prawej kolumnie, gdzie widać podsumowanie Twojego zamówienia jest link „Have you got a promotional code?”, w którym możesz wprowadzić kupon zniżkowy. Bardzo częstą praktyką klubu jest wysłanie takiego kodu na 10% zniżki po zakupie biletów na mecz FC Barcelony na Camp Nou.

Ostatni krok, to podanie danych karty płatniczej/kredytowej, która ma być użyta do opłacenia biletów.

Po pomyślnym zakończeniu transakcji otrzymasz potwierdzenie kupna biletów na adres e-mail, który został podany we wcześniejszych krokach. Bilety możesz wydrukować lub ściągnąć na telefon i pokazać przy wejściu przy użyciu aplikacji Wallet (iOS) lub Passwallet (Android). Wcześniej zakupione bilety można odebrać także w kasach przed wejściem do muzeum. Należy wtedy uiścić dodatkową opłatę w wysokości 1,5€ za każdy bilet.

Dostępne warianty biletów zwiedzania Camp Nou

 

Wybierz dzień wizyty na Camp Nou

 

Wybierz godzinę wizyty na Camp Nou

 

Wybierz liczbę biletów

 

Dodatkowe usługi, które można dokupić do zwiedzania

 

Podsumowanie zakupu

 

Płatność za bilety

 

Elektroniczny bilet wstępu do muzeum Camp Nou